| mentholinks a întrebat:

Cat de rahat sunt si stirile astea? Deci in fiecare secunda mor oameni prin spitale de tot felul de boli, prin accidente, etc iar cand moare cate un milionar sau o persoana publica, gata baga titlul ca toata tara e in stare de soc de parca ar fi fost un mare zeu si se apuca sa-l planga toti pe la TV. Vi se pare normal asa ceva?

5 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Nu mi se pare normal asa ceva! In loc sa bage acele stiri, mai bine redau la nesfarsit stirea ca Iisus a murit pe cruce spre a noastra mantuire si poate ca asa vom deveni si noi mai buni!

| mentholinks explică (pentru Celcestietot):

Pai si la ce ar ajuta stirea asta? Ca toata lumea stie dar nu crede nimeni.

| Celcestietot a răspuns (pentru mentholinks):

Poate ca ii va face mai buni.

| Andra9pk a răspuns:

Romania? ce vrei. ce pretentii sa ai.

| costiceacristian200 a răspuns:

Mie nu mi se pare normal așa ceva!