| RAY a întrebat:

Cat de sociabili sunteti?

8 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Foarte deschis, prietenos, sociabil, flexibil.

| LPCTSTR a răspuns:

Relativ spre deloc; nu suport sa ascult oamenii, mi se pare cringe.
Nici nu-i pot privi in ochi (mult timp), ma seaca cand ma uit doar la ochi... doar nu vreau sa-i vad creierul.

| PainTech a răspuns:

Depinde cu cine.

| gemeni6226 a răspuns:

Depinde,daca e o societate unde ma simt bine atunci foarte daca nu-mi place societatea sau persoana atunci ma retrag.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea sociabil. Prea sensibil si timid pana cunosc persoana cat de cat. Si poate dura ceva pana sa-mi dau drumul la glas.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe o scara de la 1 la 10. , Mi-as da 2.
Nu stiu/si nu imi place sa vorbesc cu oamenii Intr-o perioada ma interesam de evenimentele din fotbal sa mai am ceva de adaugat.

| Anonima163333 a răspuns:

Între(adică nici cea mai vorbareata, dar nici muta) Nu ma pot uita în ochii persoanei cu care vorbesc și mi-e greu sa vorbesc de fata cu multe persoane, gen când trebuie sa prezint un proiect în fata clasei ma emoționeze rau.
Eh. ce sa fac? Așa-s eu sad

| RAY explică (pentru Anonima163333):

Nu-mi place emotia aia, fii vesela nu trista, anexitatea este normala