| Anonim820 a întrebat:

Cat de tare doare un tatuaj?
Care ar fi pretul unui tatuaj mic?* Funda *

Răspuns Câştigător
| AndreeaAndreeoff a răspuns:

Salut. Pai depinde de tatuaj in primul rand, un tatuaj micut semnificativ poate sa porneasca de la 60-70 de lei, dar depinde de cine ti-l face si ce fel de tusuri si culori foloseste. De durut, doare. am si eu doua, si sincer chiar au durut putin, acum depinde cat esti tu de tare. Sper ca ti-am fost de folos!

2 răspunsuri:
| munteanuionvictor a răspuns:

Doare tare.

| alin131 a răspuns:

Ar fi bine sa te gandesti de 10 ori inainte de a il face. Multi regreta ca au facut tatuaj si modul de scoatere e destul de greu...

Din punctul meu de vedere nu iti recomand.