| anonim_4396 a întrebat:

- Cat de util este sa ai un ceas Apple watch?
- Ce trebuie sa știm cand luam un ceas la mâna a doua!
- Se merita sa aruncam o căciula de bani?
Daca ai un asemenea ceas spune-ne ce versiune de ceas ai si care sunt avantajele si dezavantajele? Astept păreri sa afle si alții.

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Logic ca nu merita cum nu merita nici sa cumperi iphone 8, pur simplu cand nu ai ce face cu banii dai pe aiureli, ce faci cu ala vezi ora raspunzi la apel cica wow da astia poti face si cu telefonul, asculti radio si muzica atat, parerea mea este ca este un moft, capriciu fara logica, sens

| Saveluc a răspuns (pentru RAY):

Mai încurajat sa trec lacul pe partea buna. Eram in dubiu sa Cumpar sa nu Cumpar. Si pana la urma ai foarte mare dreptate. Multumesc tareeee mult. Mai Astept si păreri altora

| RAY a răspuns (pentru Saveluc):

Sa vedem ce primim pentru 6. 49999 Lei
Ceas Apple
Adaptor alimentare USB
Curea ceas
Ghid de initiere rapida
Cablu de incarcare magnetic ( 1m )
Digital
Tip display Oled Retina
Dimensiune display 38 mm
Stil display Patrat
Conectivitate Wi-Fi 802.11 b/g/n
Bluetooth 4.0
FUNCTII

Activitate monitorizata Monitorizare Ritm Cardiac + GPS
Senzori Accelerometru
Heart Rate Sensor
Senzor de lumina ambientala

Gyroscope
Tehnologie Smart
Serie Apple Watch Seria 2

nu crezi ca nu exista ceasuri pentru sport mai ieftine, pe bune e un moft irational