| PurpleMonster a întrebat:

Cat e de sigur only fans? As vrea să-mi fac cont, dar nu îmi place ca trebuie să-mi arăt buletinul

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

In ceea ce privește datele personale totul este criptat.
E o măsura de securitate foarte buna, in caz contrar intrau minori sau tot felul de nebuni, nu trebuie sa iți faci griji, daca vrei te ajut

| SG1995 a răspuns:

Confidențialitatea datelor personalitate date site-ului sunt la fel de sigure, ca cele date Facebook, sau băncilor, sau oricărei alte entități private. Din punctul ăsta, e destul de sigur.
Ce nu e singur însă?
Contentul, dacă vrei să faci content pe OnlyFans ia în considerare că vei fi expus/ă.
Există un întreg subreddit cu românce pe OF.
LUIVE în schimb cică e o rețea socială similară OF mult mai sigur în ce privește contentul privat, și cică ar fi fondat de români.

| RAY a răspuns (pentru SG1995):

Poate începe cu noi