| AvalohAlyn a întrebat:

Cat la suta sunteti multumiti de viata voastra din acest moment si cat la suta nu sunteti multumiti de aceasta viata?
Incep eu:sunt multumit 30% si nu sunt multumit 70%.
Voi?

5 răspunsuri:
| AnaBejenaru a răspuns:

Am lucruri care ma nemultumesc, dar ma bucur si de ele.Cred ca sunt ok asa.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Eu ma abtin deocamdata de la review, am returnat-o din cauza carcasei care era crapata, si de culoare gresita. Eu am comandat mov, am primit bleu.

| Cameliapantiru a răspuns:

98%. Sunt sanatoasa, la fel si oamenii mei dragi, am o cariera minunata, care ma implineste, in domeniul in care mi-am dorit intotdeauna sa lucrez, am o casa frumoasa si o masina, am citit enorm, a hobby-uri interesante care imi ocupa tot timpul liber.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

75%multumita

| Victor453 a răspuns:

Multumit 20% si nu 80%