| zadeya a întrebat:

Cat ma costa o cununie la starea civila si o mica petrecere cu vreo 20 persoane dau fundita

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Nu este un anumit pret.Doar la Starea Civila poti afla ce taxa se plateste pentru o cununie, poze etc.La un local, mai intai ti-l alegi, programezi dinainte petrecerea si intrebi cat te costa meniul, formatia.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In jurul a 2000 de euro

| zadeya explică (pentru anonim_4396):

Vorbesti serios 2000 de euro...wow mi se pare mult cu asta as da startu la nunta religioasa restul las platii dupa nunta... dati-mi si mie o lista

| anonim_4396 a răspuns (pentru zadeya):

Acum depinde si unde vrei sa-ti inviti familia si prietenii, da-mi detalii ca eu am calculat la restaurant asta

| zadeya explică (pentru anonim_4396):

Pai doar starea civila cu imbracamintea si ce costuri mai sunt si apoi undeva la o terasa vreo 20 de persoane sa manance o pizza ceva si o bere .....ma gandeam eu