| kappa a întrebat:

Cat mai multe pareri. dau funda pfoaii...azi de dimineata mi s-a sters lista de messenger.Am intrat pe mess sa vad cine este apoi am iesit (era in regula nu era nici un id sters). Intre timp mi-am adus aminte ca vreau sa vb cu cineva, asa ca am intrat din nou pe mess ce sa vezi nu mai aveam majoritatea contactelor apeoximativ toate contactele din lista mea erau stersestraight face credeti ca s-a intamplat ceva pot sa-mi iau adio de la contactestraight face va rog sfat

1 răspuns:
| Ciprian a răspuns:

Probabil ca ti-a intrat cineva pe cont si ti-a sters. Sau a fost o eroare de sistem.