| anonim_4396 a întrebat:

Cat mai tine gerul asta din Romania?
Ieri am inghetat, azi nu am iesit din casa. Si maine dimineata am de prins un avionhappy Ieri camerele video afara nu se miscau, am adus apa calda ca sa dezghetam bratul si calorifere ca sa mentinem o temperatura mai ridicata.

Răspuns Câştigător
| smaranta a răspuns:

Pana miercuri, spun meteorologii. O sa treaca si asta cumva si apoi o sa vina primavarahappysi mai avem o" consolare"cica vara asta o sa fie deosebit de calduroasa de o sa ne coacem, asa ca se compenseaza.

7 răspunsuri:
| Bishop a răspuns:

Se spune ca pana miercuri
Pana atunci Brrrrrrrrr Mania!

| EUSIATIT a răspuns:

Pai din cite astiu si au anuntat astia pina miercuri sau joi

| marcel_5462 a răspuns:

Salut, e simplu raspunsul tau se afla la un clik de mouse.
http://www.google.ro/......tp?/search

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai abia a inceput, au anuntat ca va fi si mai naspa. Cred ca au stranutat rusii spre noi laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

crying crying Nu e posibil! Care vorbeste cu Dumnezeu sa dea caldura?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E suspendat laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sensei, roaga-l tu frumoswinking Ii dam si mitalaughing Daca e roman, sigur o sa primeasca.laughing