| angel30 a întrebat:

Cat poate rezista un barbat fara sa faca sex?

18 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cat il duce vointa.

| angel30 explică (pentru anonim_4396):

Zi-mi o aproximatie..ca nu cred ca poate sta peste un an.

| anonim_4396 a răspuns (pentru angel30):

Poate sta atat cat vrea. Poate sta si peste un an.

| angel30 explică (pentru anonim_4396):

Nu cred ca poate rezista asa mult ...cunosti pe cineva de stii asta?

| anonim_4396 a răspuns (pentru angel30):

Poate sta fara sex atat cat vrea, la fel cum spune si McNigel, poate sta si o viata intreaga.Fiecare barbat este diferit, nu poti spune ca poate sta atat sau atat.Depinde de vointa lui. Daca tu nu crezi asta e treaba ta dar iti spun ca poate sta foarte mult timp daca doreste asta.Acum depinde de el si de situatii.Eu vorbesc la general.

| angel30 explică (pentru anonim_4396):

Eu stiu din auzite ca un barbat nu poate sta mult timp fara sex in schimb o femeie da

| angel30 explică (pentru anonim_4396):

Si ..sa stea fara sex un timp lung trebuie sa existe motiv sau motive..ca doar asta nu e un moft si i se pune lui asa pe chelie.

| angel30 explică (pentru anonim_4396):

Fara sex zici ca poate rezista.dar si fara a se satisface singur poate?

| angel30 explică (pentru anonim_4396):

Fara sex zici ca poate sta.dar si fara a se satisface singur poate?

| anonim_4396 a răspuns (pentru angel30):

Ba poate sa "i se puna lui asa pe chelie".
Atat femeia cat si barbatul pot sta fara sa intretina relatii sexuale cat timp vor.Nu e vorba ca unul e barbat si alta e femeie.Sunt multe femei care la acest capitol intrec barbatii.

| angel30 explică (pentru anonim_4396):

Te-am mai intrebat ceva

| anonim_4396 a răspuns (pentru angel30):

Asta nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate rezista şi o viaţă întreagă.

| angel30 explică (pentru anonim_4396):

Esti baiat?

| anonim_4396 a răspuns (pentru angel30):

Nu... " sunt supă la plic ".

| angel30 explică (pentru anonim_4396):

Haha ce gluma buna

| Yasmin875 a răspuns:

Mai mult ca Mihai Traistariu, nu poate.

| angel30 explică (pentru Yasmin875):

Haha ce glumeti sunteti unii...