| Hyacinth a întrebat:

Cat poate sa trăiască un om de 50 de ani care nu prea mănâncă, bea o punga de cafea pe zi și fumează 2 pachete de țigări? Face asta de ani de zile oare e posibil sa se obișnuiască corpul lui așa?

9 răspunsuri:
| mentholinks a răspuns:

Inca 5-10 ani.

| Lukasssz a răspuns:

Poate sa traiasca chair si pana la 80, 90 de ani!

| 1997onur a răspuns:

Au dat uni niște răspunsuri aicia jale )))))

Mi-este greu sa cred ca va putea trai pana la 50 de ani in ritmul asta își va distruge intrega sănătatea plămâni vor fi praf ficatul nu-ti mai spun dinti praf respirația praf întreaga lui sănătatea va fi la pământ nu ar cum sa se obișnuiască cu așa ceva corpul lui va ceda rău mai alea ca el fumeza 2 pachete de țigări pe zi îți dai seama de însemna asta e Nebunie mare este greu de crezut ca poate trai pana la vârsta 50

| Hammurabi a răspuns (pentru 1997onur):

Cum adică ți-e greu să crezi că va putea trăi până la 50 de ani?
Are deja 50 de ani.
Așa spune textul. laughing Ce mai e de crezut?

| 1997onur a răspuns (pentru Hammurabi):

Nu mi-am dat seam deloc

| Jus7t a răspuns:

Depinde foarte mult dacă merge sau nu la moaște, studiile arată că prelungesc viața cu cel puțin 20 de ani iar uneori poți să câștigi premiul cel mare de viață veșnică.
Experiența la păcanele nu e necesară însă constituie un avantaj, având rolul de a exersa mușchiul norocului.
Seară bună.

| 19flo79 a răspuns:

Daca lucreaza si are activitate fizica, poate sa o duca mult si bine. Daca nu... nu prinde pensia

| Endita4689 a răspuns:

Pai dacă face asta de ani de zile și a supraviețuit, cred că va continua să supraviețuiesca.

| KinderPingui a răspuns:

Nu mult laughing)