| anonim_4396 a întrebat:

Câte conturi credeti ca au unii de pe aici, de pe TPU?

Răspuns Câştigător
| Parintele a răspuns:

Unii au 2-3 conturi.

15 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu stiu, dar nu mi se pare important.

| psiholoaga a răspuns:

In banca? Depinde de om...

lolita
| lolita a răspuns:

Nu stiu eu am doar unul, dar ai mare dreptate dupa cum am observat, " X" toate raspunsurile castigatoare le primeste de la acelasi doua persoane sau trei.

daniela
| daniela a răspuns:

Are oare importanta?

Janina
| Janina a răspuns:

Fara numar laughing

ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Cu siguranta sunt si useri cu cate doua conturi, de pe IP-uri diferite. Beleaua este ca indiferent de pe ce IP intri, cunostintele sunt aceleasi, nivelul de cultura - idem. Asa ca, nu cred ca se merita efortul. Daca ai cu adevarat ceva de spus, este mai mult decat suficient unul.

| Elly4all a răspuns:

Fara numar, fara numarlaughing unii vad ca isi fac mai multe conturi pentru asi lua mai multe puncte pe raspunsurile date de pe toate conturile lorlaughing

| Ben. a răspuns:

M-as bucura daca ar posta tot atatea raspunsuri destepte...

| dulshe a răspuns:

Nu stiu. Poate ca au multe...eu cel putin ma laud ca am doar unul si bun, numi trebuie 7 sau nu stiu mai cate!

| claudya a răspuns:

Depinde de persoana...

| madonica a răspuns:

Nu stiu dar pot avea mai multe asa e? probabil 2 sau 3 dar mai mult de atat nu cred deoarece poate nu mai au timp de site caci a venit vara.

| vio a răspuns:

Nu stiu si nici nu m-ar interesa...

| csintalan a răspuns:

...pentru cate ai rabdare, mai ales la unele intrebari,...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred ca se poate sa aiba mai multe conturi eu unul am incercat sa imi fac alt cont dupa ce am anulat unul si am schimbat doar emailul si tot acelasi raspunsuri am si tot ce aveam inainte sa imi sterg contul mi-a reaparut.
TPU e destul de securizat incat sa nu lase folosirea mai multor adrese de pe acelasi "IP" al fiecarui utilizator.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum adică? Poţi avea mai multe conturi? De ce?