| LolaKissTheGirl a întrebat:

Cate funde ati putut lua maxim intr-o zi? Funda pentru cel mai mare numar.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
11 răspunsuri:
| LolaKissTheGirl explică:

Nu, eu am spus cate funde ati putut voi primi intr-o singura zi.

| ImmortalQueen a răspuns:

5 sau 6happy

| Psihiatra a răspuns:

Nu mai stiu.cred ca 10. dar nu sunt 100% sigura.am estimat

| anOnimăăăă a răspuns:

Cate primesti, nu exista o limita! happy

Răspuns utilizator avertizat
| Th3eo a răspuns:

Intr-o zi, cand nu aveam ce face, am raspuns la fiecare intrebare pe care o vedeam si luat destul de multe fundebig grin nu le-am numaratbig grin

| Clauditza33 a răspuns:

Fara numar...

| Maia a răspuns:

Important este sa faci tot ce ti-ai propus in ziua respectiva.Nu cat/cate si cum.

| Agapimu a răspuns:

10000000000 :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intr-o zi, cand nu aveam ce face raspundeam la fiecare intrebare pe care o vedeam si am luat destul de mult funde:d nu le-am numaratlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

8694945645736893498634964589674896733879405 fundite pe 30 februarie 2010
nici eu nu pot sa cred... nu e minunat? :X