| chiftelutacrocanta a întrebat:

Cate kilograme aveti?

Răspuns Câştigător
| immaBeast a răspuns:

Trebuie sa recunosc ca nu stiu, in clasa a 10-a aveam vreo 55 de kilograme, acum cred ca am mai slabit mult, luand in considerare ca sunt o persoana care ma consum non stop, stresat, ganduri negative etc, risc sa dau cu presupusul si spun ca am vreo 50 de kilograme.
Stiu, sunt oribil de slab pentru un tanar de 19 ani.
Tu?

Răspuns utilizator avertizat
| immaBeast a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Am inteles, esti un user care face doar caterinca, bine de stiut sa nu iti mai raspund la intrebari, o noapte frumoasa.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru immaBeast):

Trebuie sa nu mai merg la crasme, ca ma imbat si ma ingras mult haha

16 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

72.

| Liviu a răspuns:

Cred ca am undeva pe la 110, dar am avut si 115 happy Sunt in crestere, what? Nu spun unde cresc, ma amendeaza CNA-ul laughing si vorbesc serios, chiar am 110 straight face in fine, is alti care au 130 140 laughing muschii atarna mai greu ca sunculita, cine stie cunoaste blushing

| T0T a răspuns:

În jur de 80.

| zurick a răspuns:

46 de kilograme.

| J0B0MAT a răspuns:

In jur de 50.

| gemeni6226 a răspuns:

72 kg.

| LoveSleep a răspuns (pentru gemeni6226):

Pentru mine ești perfectă oricum ai fi!

| AirănMeidăn a răspuns:

| Suck a răspuns:

80 de kg...ai ceva boală sau bagi mult pe sub nas?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

47 big grin.

| Scarbo a răspuns:

60.

| Stormtrooper a răspuns:

Pe toate le am.