| AvalohAlyn a întrebat:

Cate ore dormiti pe noapte voi?
La cat va culcati si la cat va treziti?
Ati dormit vreodata prea mult? Sau mult prea putin?

10 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

În ultima perioadă adorm pe la 12 și mă trezesc dimineața pe la 6:45. Dar mă trezesc noaptea cel puțin o dată, de cele mai multe ori de două ori, deci dorm cam 6 ore pe noapte. Se cam simte oboseala, dar asta e.

| whatevernvm a răspuns:

Random, cateodata deloc, cateodata 2 ore, cateodata 6, cateodata 10, cateodata 12, nu am un program

| Freya1 a răspuns:

5 6 7 depinde.La 02:00 03:00 si pe la 8 9 10

| GoldenZenith a răspuns:

În ultima vreme, mă pun sa dorm la 0:00 sau chiar 23:00 și mă trezesc la 6:00.

Au fost nopți în care nu am dormit deloc și cel mai mult am dormit 12 ore.

| Caro34 a răspuns:

Prea mult sau prea putin pentru noi, pentru odihna noastra, nu exista! Tot ce investesti in tine este pentru profitul tau viitor si-i un castig. Minim este 8 ore de somn, maxim cat tu simti ca te face odihnit. Totul e si in functie de: munca prestată, activitatile sportive, alimentația, lichidele, bolile, ereditatea etc. Numai bine!

| drutzix a răspuns:

Intre 5-7 ore.
Mai sunt si cazuri speciale cand adorm la 4 si ma trezesc la 7 dar de obicei 5 ore is de ajuns.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dorm mult prea putin fata de alti oameni. Norocul meu macar ca nu ma scol obosit. Asta e partea buna. Somn putin, energie multa. Sau prea multa mai degraba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

6 in medie.Pe la 0:00 sau 1:00 si ma trezesc pe la 7:00.Prea mult mai rar.Prea putin des.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu dorm noaptea, noaptea muncesc.Ma pun in pat pe la ora 10.00 dimineata si dorm cam 5 ore.
Nu dorm nici prea mult, nici prea putin, corpul meu se reface complet in aceste 5 ore. Creierul? Hm, astuia 5 ani daca-i dau si nu se reface.

| m1dn1gh7 a răspuns:

7-8 ore, nu am o ora fixa la care dorm, dar sunt zombalau la mai putin de 7 ore de somn. Am dormit si prea mult si prea putin, ca oricare om.