| RAY a întrebat:

Cate ore petreceti pe zi pe internet?
si cate ore credeti ca e normal sa stai pe zi?

20 răspunsuri:
| mona a răspuns:

E normal sa stai o ora maxim doua, eu cand am chef stau mai mult decat ar trebui

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Pe internet nu petrec foarte mult timp, dar stau foarte mult la calculator, mai ales ca eu sunt la un profil real, unde am 7h de informatica/saptamana.
Cred ca normal ar trebui sa stam cel mult 2-3h/zi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Indicat ar fi sa nu depasim 2-3 ore, in timp ce unii ca mine stau si cate 5-6 ore pe internet! Depinde si ce faci pe internet. De exemplu : am o prietena care are facebook dar nu vorbeste cu nimeni asa ca se plictiseste. In timp ce altii ( si cand spun "altii" ma refer la mine ) sunt dependenti de facebook. Socializez toata ziua si cateodata depasesc pragul de 5-6 ore!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. In timpul liber stau si cate 7-8 ore pe net.
2. Nu stiu. Fiecare sta cat isi doreste, insa, isi asuma riscurile. Eu mi le-am asumat de mult.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Ai mult timp liber?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Nu prea, pentru ca sunt a 12 a si trebuie sa ma tin de scoala.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

La ce profil?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Tehnician Electrician Electronist Auto.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Cam cate exemene dai pe saptamana? cred e o nebunie isi explodeaza mintea de atata invatatura

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Nu sunt chiar asa tocilar, dar invat mai bine ca in generala. Depinde. De la 1-2 examene pana la 4-5.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Sunt curios, dupa ce termini liceul sti sa lucri la o masina? ai facut practica?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Da, facem practica. Nu stiu atat de bine pe cat mi-as dori, dar stiu cate ceva.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Te-ai uitat vreodata la anunturile de angajare daca sunt locuri de munca pentru profilu tau?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Sincer, nu m-am uitat. Nu am de gand sa ma angajez imediat dupa ce termin liceul.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Faci facultate?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Astept rezultatele la bac.

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Daca iau bac-ul cel mai probabil o sa fac si facultatea.

| Pufuletica98 a răspuns:

Eu toata ziua si iti urmaresc fiecare raspuns si fiecare intrebare pe TPU muhahahaahhaa

| RAY explică (pentru Pufuletica98):

Ma bucur, nu stiam ca am fani