| anonim_4396 a întrebat:

Femeile ling barbatii si in spate sau doar in fata?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da le place analu de la barbati cu par ciudat suna - nu orice tipa face asta

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Depinde de gusturi. În față miroase a pește, în spate a WC.

| SilentRain a răspuns:

Prostia umana nu are limite

| dannyel86 a răspuns:

Asta tine numai de preferinte si de legatura dintre partenerii de sex. Sunt fete/femei care nu vor sa auda de sexul oral, ce sa mai discutam de anilingus!
Barbatii sunt mai dispusi sa practice astfel de activitati sexuale catre partenerele lor.
Oricum, indiferent de cine pe cine linge, e important ca igiena sa fie maxima!

| Furnicuta000 a răspuns:

Eu nu o sa inteleg niciodata treaba cu linsul in spate, nici la femei nici la barbati

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Peste tot pe unde vor. In ziua de azi nimic nu mai surprinde.

| whatisthis19 a răspuns:

E clar

| CostelBalos69 a răspuns:

Si pe spatele fetei si pe fata spatelui