| Kiyy a întrebat:

Catelusii viseaza? { Va intreb asta deoarece catelusul meu cand doarme tot da cu labutete le misca, tremura si scoate niste sunete ciudate laughing. E ca si un copil mic, cand il trezesc se linisteste si se aseaza langa mine sa il mangai. } :-x { Nu raspuneti la misto, please }

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Sigur ca viseaza! Cate o data da din picioare de parca fuge! Si pisicile viseaza si se misca in somn!

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Orice animal si persoana umana viseaza

| ATHOS a răspuns:

Da, draga mea, cainii viseaza! Cainii viseaza ca se joaca, cainii viseaza ca alearga, viseaza ca stapanii ii iubesc, viseaza ca stapinii au grija de ei, viseaza ca intr-o zi vor fi mari si frumosi, viseaza...
Uita-te la mine! Si eu am visat frumos! Si exact asa m-am facut!