| timeean2 a întrebat:

Câteva întrebări legate de școala de șoferi:
1. Dacă nu cunosc instructori din oraș și mă duc la școală să mă înscriu, îl pot alege acolo? Sau trebuie neapărat să contactez instructorul înainte de înscriere?
2. Plata celor 15 ședințe se face școlii sau instructorului? Se dă chitanță, ceva?
3. Cele 15 ore trebuie făcute toate înainte de sală? Sau pot face unele înainte și unele după?
Mersi anticipat!

Răspuns Câştigător
| Marcoluca a răspuns:

1 Trebuie sa cauti tu personal instructorul fiecare are particular dar poti alege cred si cand mergi la scoala
2 La instructor, si cred ca se da
3 inainte dar iti poti lasa si dupa ca pregatire pentru oras parca!