| Alexandraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Cati ani de facultate trebuie sa parcurg pentru a deveni medic kinetoterapeut? Si credeti ca se merita adica se castiga bine este o meserie de viitor? orice informatie este bine venita pentru ca vreau sa stiu cat mai multe despre aceasta meserie. Si inca ceva se face mult sport la aceasta facultate? Spuneti tot ce stiti despre aceasta meserie pentru ca eu inca nu stiu prea multe.

1 răspuns:
| CuteKitten14 a răspuns:

Cred, doar cred.....ca 6 ani, asa am auzit si din cate stiu eu se castiga destul de bine in meseriile de medici, indiferent de care, sau de stomatologi, insa este cam complicat de explicat despre ce este vorba, insa este o meserie frumoasa dar grea, succes daca vrei sa dai la facultatea de medicina