| domnitaRalu a întrebat:

Câți bani cheltuiți pe ciocolata într-o săptămână!?

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

0 lei. Nu mananc ciocolata, nu ma omor dupa ea, prefer dulciurile facute in casa.

suntserios
| suntserios a răspuns:

0 lei.
Cred ca tot anul asta nu am cumparat nimic cu ciocolata

| domnitaRalu explică (pentru suntserios):

Cum așa?

| suntserios a răspuns (pentru domnitaRalu):

Uite nu mananc ciocolata... e dulce, are zahar zaharul nu e sanatos

| HadesSs a răspuns (pentru suntserios):

Bravo esti de al meu.

| MihaiNicu23 a răspuns:

0 lei ca nu mananc.

| HazelEyes77 a răspuns:

Cam 20 de lei pe luna ca nu sunt inebunita dupa ciocolata. Si numai din aceea amaruie cu concentratie mare de cacao.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aluia de mai sus clar ii lipseste niste ciocolata la cate dude arunca pe site.
Eu consum cam maxim 2 tablete pe saptamana (in mai multe zile).
Imi place doar cea amaruie cu procent mare de cacao. Mai mult de 30 lei nu consum, rareori usor mai mult daca cumperi Lindt sau mai stiu eu ce din astea fancy.

| AnonimaPff a răspuns:

Cam 15 lei.