| JustMeFlory a întrebat:

Cati din useri pe care ii stiu eu de un an(cam de atat timp sunt eu pe acest site) mai sunt? Sa facem o mica prezenta, deoarece nu am vazut anumiti useri pe care ii stiam, sau poate v-ati schimbat numele...happy V-am pupat!happy

8 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Si eu fac un an, in iulie. Nu mi-am schimbat numele si nu intentionez; ar fi prea complicat sa mi-l amintesc. laughing

| Silvia a răspuns:

Eu nu-s chiar de un an, sunt pe site de pe 30 iunie 2009 [ la profil scrie 1 iulie, dar nu e asalaughing]. Mi-am schimbat numele de mai multe ori, dar revin din când în când cu numele meu real, simplu şi frumosbig grin.Nu ştiu cât de mulţi mai sunt de acum 1 an, din păcate au plecat mulţi useri importanţi.

| Elena1234456 a răspuns:

Prezenta! Fosta Sonia95, m-am regasit sub identitatea de "SoL" love struck.
P. S:Nu scapati asa usor de mine. Voi fi aici mereu pentru voi big grin.

| Malvina24 a răspuns:

Eu sunt pe site din 27 feb 2010 deci nu de mult ...numele meu e Sandu Larisa Malvina!(18) din judetul Gorj

| EUSIATIT a răspuns:

Pai uite eu am 10 luni adica in iulie fac 1 an. nu mai observat? salut sunt [eusiatit]am. 51 de ani vb cu mine?

| tarziu a răspuns:

Eu sunt din 10 decembrie 2009, am intrat pe site pentru ca imi era frig, acum m-am mai incalzit

| Cryzy a răspuns:

Buna. Eu sunt pe aici din 9 ianuarie 2010 si intentionez sa prelungesc vizita laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu pe 18 Mai am facut un anbatting eyelashes sunt fosta "minnie", "gia" si parca am mai avut un nume dar nu il mai stiu blushing pupicikiss