| bc83boom a întrebat:

Cati dintre voi au trait sau traiesc in strainatate

2 răspunsuri:
| Supradoza.De.Vise.Interzise a răspuns:

Eu nu am trait si nici nu vreau sa traiesc acolo din 3 motive destul de importante :
1. reclama negativa care ne'o facem singuri
2. nu am acel ceva special si dorinta pentru a invata o limba straina
3. nu pot sta nici 5 minute fara persoanele dragi pentru ca imi este dor de ele imediat tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am trait dar m-am inros, puteam ramane, nu pot, sunt romanca si culmea si nationalista asa ca mai bine aici decat sa aud despre romani ceea ce nu meritam.