| Ralux a întrebat:

Cati dintre voi aveti poze cu voi in camera voastra? Si cate?
Ia sa va vedem narcisistilor devil laughing [glumeam big hug ]
Have a very nice day!happy
XXXkisskisskiss

Răspuns Câştigător
| Flav a răspuns:

N-am bre prin camera. Am numai pe la dus si langa masina. Nu stii ca asa e la moda? Sunt cocalar, deci exist!

6 răspunsuri:
luciana
| luciana a răspuns:

In camera nu am poze deloc cu mine... am insa ceva poze inramate pe politele de deasupra patului si dau bine, te asigur, in rame fr. si viu colorate, mobila mea fiind alba cu garnitura mov; ele reprezintra gemenele mele in diverse stadii ale vietii lor, de la mic, la mare ( doar vreo cateva sa nu crezi ca am pus un album aici ). Amintirile cu ele, sunt cel mai de pret acum cand, sunt deja la casele lor; asa ca am sa inramez cat de curand si prima poza cu primul nepotel ce are doar 3 luni; asta am eu in camera mea. Lucien.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Am una cu parul mare, dinainte de armata, una din armata - gradat, si una din Amsterdam...

| danutza a răspuns:

Morala? thinking

| ellene a răspuns:

Mai bine intrebai cine nu are.hee hee

| Sabwy a răspuns:

AM POZE cu mine in kamera mea,,, vreo... 1000[glumesk] vreo .20,...

| Ralux explică:

@sabyna, se vedebig grin
dupa avatar laughing