| anonim_4396 a întrebat:

Cati dintre voi credeti in horoscop? eu nu cred

10 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nici eu! happyNu poate sp horoscopul ce se intampla mai ales ca sunt atatia oameni intr-o anumita zodiewinking

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu cred.

mira
| mira a răspuns:

Horoscopul este o mica sarlatenie.

| inna a răspuns:

Nu cred

mlm
| mlm a răspuns:

Nu prea cred, in cel general se mai potriveste ceva, dar in rest nimic nu se potriveste.

| vyol3ta a răspuns:

Poi nu s-a intamplat niciodata ce au zis ei straight face
asa ca nu prea cred rolling eyes

| VladDu a răspuns:

Eu nu cred dar totusi... un oarecare adevar este in horoscop, in acel horoscop care zice ce tip de om esti dupa zodie etc; au o oarecare legatura dar horoscopul cel cu bani, iubire, sanatate este egal cu 0 parerea mea.

| vio a răspuns:

Cred cind zice de bine.......cind zice rau ...nu credlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

eu il ador! da! dar il cintesc pe acele de mainerea viitoare!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Nu se potrivește realitatea cu ce spune horoscopul.
Cel mult urmăresc prezicerile Uranie.
Pa, pa.