| acerr a întrebat:

CATI oameni sunt inscrisi pe acest site? NU VAD NICIUNDE

30 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Nici n-am băgat de seama că nu mai scrie cati sunt în lateralul paginii rolling on the floor

| Celcestietot a răspuns:

In momentul de fata exista 1.345.739 de conturi.

| acerr explică (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Esti o femeie draguta, zambesti si stai linistita, bine ca poti, eu mi, m facut dusmani cu tema vegana ..asta e

| Celcestietot a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Haide ca nu am spus-o cu rautate, dar chiar ai exagerat. Nu-i nimic personal, nu te intristawinking.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns (pentru acerr):

Și eu am dușmani...dar prefer să par fericită...

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns (pentru Celcestietot):

Csf big grin

| Celcestietot a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

N-ai csf :-)))!

| acerr explică (pentru Celcestietot):

Pai sunt tare! mai zic o fraza> compasiune adica mila vin din inima, eu am vazut multe video cu camaera scunsa filmate de PETA, care te face sa nu mai dormi sa o iei razna... daca va dau 2 video va uitati la ele? Peta este org mondiala pentru protectia aniamlelor

| Celcestietot a răspuns (pentru acerr):

Te cred. De ce nu promovam mai intai o societate civilizata si mai putin periculoasa din punct de vedere tehnologic si promovam vegetarianismul? Ma refer totusi asa in general.

| acerr explică (pentru Celcestietot):

Pentru ca eu sunt satula de atata moarte

| acerr explică (pentru Celcestietot):

Esti online?

| Celcestietot a răspuns (pentru acerr):

Sunt, dar în curând o să fiu offline :-))

| acerr explică (pentru Celcestietot):

Un film bun sti?

| Celcestietot a răspuns (pentru acerr):

Știu multe filme care sunt bune (din punctul meu de vedere), acum contează dacă vrei un anumit gen (ex: SF) sau mai multe genuri într-un film (ex: SF, drama, acțiune). Ai putea să îmi faci și o mica descriere cam la ce ai vrea sa vezi, că poate așa găsesc un film mai potrivit pentru tine.

| acerr explică (pentru Celcestietot):

Orice fara horor, singura nu am curaj sa ma uit, tte sa tin pe cineva de mana

| Celcestietot a răspuns (pentru acerr):

-Forest Gump
-Noah
-Gladiatorul (are o secvență puțin violenta legata de familie)
-If i stay (romantic)
-Pearl Harbour
-Avatar (SF, nu chiar de groaza)
-Titanic (cel cu Leonardo DiCaprio)

Sper că sunt suficiente, acum tu poți alege. Nbwinking!

| TheGentleman a răspuns (pentru Celcestietot):

„The Adventures of Merlin" happy

| Celcestietot a răspuns (pentru TheGentleman):

Probabil :-)

| Dismally a răspuns:

Scrie la "utilizatori": 1.345.827

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Peste 1000000, cred, dar avem foarte putini useri activi

| acerr explică (pentru AmFostOdataEuOBaba):

OMG asa de multi?

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns (pentru acerr):

Sunt și conturi false, suspendate, etc.

| Celcestietot a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Ohow, nu exagera!

| acerr explică:

Si cum se face ca nu am dat de un vegetarian, vegan? incredibil

| Celcestietot a răspuns (pentru acerr):

AstalusAna este cu legumele din cate stiu.

| acerr explică (pentru acerr):

Veganismul trebuie sa vina, la fiecare, din interior!

| TheGentleman a răspuns (pentru acerr):

Ți-ai făcut cont fake? Pînă ieri erai Bacardy_Ina_1964 thinking

| acerr explică (pentru TheGentleman):

Ei cont fake, m/am gndit ca de ce am pus bacardy nici macar nu stiu ce gust are, iasomie am si adresa la gmail

| AnaBelaAnaBela a răspuns:

pe profilul tau vezi cati sunt inscrisi in momentul acela.