| anonim_4396 a întrebat:

Cati utilizatori sunt in total pe TPU?laughinghappy

Răspuns Câştigător
| User a răspuns:

65994 (scrie in stanga cum te uiti la monitor, sub "Pune intrebarea ta aici")

8 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Foarte mulţi!

| adi4ever a răspuns:

Destui...de multi

| didu_5680 a răspuns:

Aproximativ 66. 000 (mai exact 65. 994) big grin. Pe pagina de profil a fiecaruia (in coltul din stanga sus) este o casuta portocalie in care scrie RANK...numarul lucului pe care il ocupi tu (din 65994) ->numarul variaza de la ora la ora (cred), pentru ca se fac noi conturiwinking

| alex_9641 a răspuns:

65994.scrie sus in stangabig grin

| LoLo_9163 a răspuns:

Poti sa vezi la utilizatori, la rank, scrie jos din 66029(momentan). Sper ca te ajuta big grin.

| Serendipity17 a răspuns:

65994? asa scrie aiciwinkingwinking app inspirata ideea laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In prezent 66028 scrie la rank: x(locul pe care esti in clasament)din 66028.Parca mai ieri erau mai putin de 50000.

| Bibiutza a răspuns:

Nu e adevarat, sunt 66028, poti sa verifici tongue