| sinziana1 a întrebat:

Caut gazda in iasi.maxim 50 de euro de persoana daca e vorba de 1 camera (apartament) plus cheltuieli. M-ar interesa si o garsoniera(maxim 100 de euro) Suntem 2 fete. Multumeschappy

7 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Vezi ca exista un site, www.cautgazda.ro unde poti gasi oferte. Iti spun din experienta ca functioneaza.

| sinziana1 explică:

Adica 2 mil si ceva

Răspuns utilizator avertizat
| russyy a răspuns:

50 d euro pe luna? adica 1 mil si ceva.

| busti a răspuns:

Sinziana sut dna singura -am mai avut studente -poti cere recomandare

| andreeaungureanu a răspuns:

Daca nu ai gasit inca, iti pot lasa un numar de telefon care ti-ar putea fi de folos. E vorba de o camera intr-un apartament, zona Pacurari.

| Sitaru_Costy_1988 a răspuns:

Daca mai esti interesata, adauga-ma pe yahoo: costynel0