| anonim_4396 a întrebat:

Caut niste tigari care sa fie nici prea slabe, nici prea tari, sa le fumeze mai multa lume si sa fie bune. Ce parere aveti de dunhill albastru, pall mall albastru, kent 8, kent 100 si marlboro gold touch negru? Imi puteti da si alte sugestii?

Răspuns Câştigător
| RocKzZ a răspuns:

Kent 8 si Dunhill albastru mi se par cam tari pentru persoanele obisnuite. Daca vrei un echilibru poti incerca Dunhill Alb/Negru sau Kent Click ( le poti mentola si probabil unora le plac asa ). Poti incerca si Sobranie Negru. Cat despre Pall Mall albastru, sunt foarte okey si alea. Eu unul iti recomand sa nu le schimbi pe cat de mult posibil. Axeaza-te doar pe unul si tot la fel iti cumperi. Sper ca te-am lamurit. Funda? ^^

4 răspunsuri:
| AnonimaOk a răspuns:

Buna.
Fumatul nu te ajuta cu nimic. E un obicei prost si nesanatos. Iti arunci sanatatea la gunoi pentru a crea o imagine in fata unora care nici nu merita. Oamenii care tin la tine nu te-ar sustine in asa ceva.

| LovelyKitty2 a răspuns (pentru AnonimaOk):

Stiu happy nu fac asta decat la petreceri si in pub-uri maxim 2, si oricum rar, stiu ca dauneaza si nu as avea dc sa ma apuc cu adevarat

| Scarbo a răspuns:

Kent 8 si dunhill albastru sunt cele mai potrivite, alte sugestii nu stiu ca eu tot din astea fumez.