| MoonDanceWolf a întrebat:

Caut o persoana/firma care introduce diacritice in texte. Ma puteti ajuta cu ceva informatii? OFER FUNDA :3

5 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Pot face asta si chiar mai mult: pot sa si corectez eventualele greseli, de ortografie sau de exprimare. Dar, sa stii ca treburile astea se fac contra cost. Se numeste "editare text" si se plateste.

| EnciclopediaProstiei a răspuns (pentru ardnaxur1961):

O pot face eu si inca pe gratis, pentru ca eu am facultate.

| ardnaxur1961 a răspuns (pentru EnciclopediaProstiei):

Aha! Si ce te face sa crezi ca eu n-as avea? Mai pune si experienta de vreo 25 de ani ca profesor, plus certificare de traducator si hai sa vedem care-i mai "cu facultate"!
Imi place maxim username-ul tau!
Apropo: ce facultate ai?

| EnciclopediaProstiei a răspuns (pentru ardnaxur1961):

Universitatea spiru haret, engleza-spaniola. am facut la frecventa redusa dar tot inseamna ceva...adica atunci cand spui spiru haret, practic spui dumnezeul universitatilor din Romania. deci ma indoiesc ca esti mai apta ca mine
apropo, gurile rele spun ca din spiru iesi mai prost decat intri dar nu este adevarat, eu unul am iesit o enciclopedie, dupa cum poti vedea!

| MitroAlex94 a răspuns:

Eu sunt o posibila persoana.Mai multe detalii?