| FloriB a întrebat:

Caut o porecla pentru un baiat care ii destul de gras si merge >>>stramblaughing

7 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Daca vrei sa il faci sa se simta prost, mai bine te abtii!

| AdY a răspuns:

Gasesteti porecta tie : flostrimbaina9loh7. Dupa caracterul tau se potriveste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

urmel big grin

| d3m0 a răspuns:

Serios, tu divo tu...de asta nu creste tara asta, din cauza prostiei, badjocurei si imbecilitatii de care dau dovada unii cetateni, parerea mea este sa te abtii si sa stii ca nimeni nu se naste perfect la exterior, pacat de tara asta, pacat de viitor, ADIO ROMANIA... plec, ramai in mocirla

| AsMuTT a răspuns:

Spune-i viata cu luyywinking mai simplu fugi luyylaughing

| FloriB explică:

Poi la cat isi bate joc el de cei ce il inconjoara, merita

| anonim_4396 a răspuns (pentru FloriB):

Taci fah acolo happy
ca daca dau zoom la poza din avataru tau nu ma mai opresc din porecle scriu o biblie...