| RAY a întrebat:

Caut persoane inteligente care vor conversatii inteligente pe teme stiintifice, ceva persoane pe aici?

Nu caut socializare ci doar sa cunosc diverse pareri despre diverse teme atat

https://www.facebook.com/Liber-cugetatori-40839522657841 3/

Răspuns Câştigător
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Nu există

| RAY explică (pentru supadeceapa):

Nici tu?

| RAY explică (pentru supadeceapa):

Ai dreptate, o tara de prosti si indioti

35 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Ce i mai băieți cearta asta aici

| RAY explică (pentru whatevernvm):

Din cauza ta, te iubim in secret amandoi

| whatevernvm a răspuns (pentru RAY):

Poate pe tine te iubește silentrain în secret. Ia nu te mai lua de oameni ca ma supăr

| RAY explică (pentru whatevernvm):

Acel user are mai multe conturi pe TPU, glumeam, nu ma iau de lume, dar, cum ai aparut acum nu stii, cand vezi ca face misto de tine mereu

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Nu glumesc Ray, ai puțin seriozitatea, dacă nu cer prea mult

| Bondarel99 a răspuns:

Pai si cand socialilezi nu poti conversa inteligent? Sau invers?

| RAY explică (pentru Bondarel99):

Nu la asta ma refeream

| SilentRain a răspuns:

Si eu îl caut pe Liviu Teodorescu pe TPU, deh' nu o sa se întâmple

| RAY explică (pentru SilentRain):

De ce raspunzi aiurea?

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Nu am raspuns aiurea, am zis exact ca si raspunsul castigator, doar in alta forma
Mai citeste raspunsul meu o data, e acelasi raspuns cu un praf de ironie

| RAY explică (pentru SilentRain):

Nu te compara cu un indivd superior tie

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Niciodata, n-am inteles ura ta fata de mine

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Vorbeam series, da ma rog, Nu imi bat capul Cu tine

| RAY explică (pentru SilentRain):

Ma copiezi la greu )))))))))))

| RAY explică (pentru SilentRain):

Vrei sa spui ca eu nu am scris asta?
acum 22 minute | SilentRain a răspuns (pentru RAY):
Niciodata, n-am inteles ura ta fata de mine

RăspundeRăspunde Raportează Evaluează
SilentRain
acum 18 minute | SilentRain a răspuns (pentru RAY):
Vorbeam series, da ma rog, Nu imi bat capul Cu tine

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Ray, iar esti beat?
Cum dracu sa spui tu asta?
Clar, n-ai ce face

| RAY explică (pentru SilentRain):

Eu te am intrebat omule acum cateva zile de ce ma urasti si de ce ma jignesti

| supadeceapa a răspuns (pentru RAY):

De ce esti asa nervos azi? laughing))))
Ce-ai patit?

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Ba tu crezi ca eu tin minte, ce zici tu
Te iei de mine ca bola de om, ori nu esti in stare sa procesezi ironia

| RAY explică (pentru supadeceapa):

Practic tu esti SilentRain

| supadeceapa a răspuns (pentru RAY):

rolling on the floor ce

| SilentRain a răspuns (pentru supadeceapa):

Ca nu are bani de neapolitane rolling on the floor

| SilentRain a răspuns:

Hmmm Ray, tot ce vad eu aici e doar faptul ca tu ma acuzi pe mine ca te copiez

Cand ai dreptate, îți dau dreptate
Cand nu ai, nu ai, n-ai dreptate

| RAY explică (pentru SilentRain):

Hmmm Ray, tot ce vad eu aici e doar faptul ca tu ma acuzi pe mine ca te copiez
rolling on the floor rolling on the floor eu am un singur cont atat pe TPU, dar, tu ai mai multe, in fine e treaba ta

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Ești fenomenal, faci o afirmație fără nici o dovada

| Plato a răspuns:

Ai gresit site-ul, baiatu' meu. Scrie TPU nu Mensa.

| RAY explică (pentru Plato):

Se vede ca ai dreptate din pacate, nu ma asteptam la genii si la liber cugetatori

| RAY explică (pentru Plato):

Hai sa mai vb, mi-a raspuns o fata, si ma intreba despre profilul meu real si alte chesti, da omule eu nu vreau socializare si doar sa citesc diverse pareri atat, si cica sunt penibil ))))))

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Sa inteleg ca te-ai plictisit si vrei sa vorbesti cu persoane care au un IQ estimat intre 130/139/140/160/180 care detin cunostinte vaste despre mai multe domenii sa stii ca in RO mai rar dar poti sa gasesti daca stii unde sa cauti nu pe Tpu.ro

| RAY explică (pentru Pricope_Marius_1997):

Nu man, fiinte umane care nu sunt ignorante, inchise la minte, dar nu vreau socializare

| Pricope_Marius_1997 a răspuns (pentru RAY):

"Caut persoane inteligente care vor conversatii inteligente pe teme stiintifice" pai stai un pic frate asta e tot un fel de socializare adica pe bune atunci cand ai o conversatie cu cineva inseamna ca socializezi.

| RAY explică (pentru Pricope_Marius_1997):

Pe teme stiintifice nu despre mine, la asta ma refer

| Pricope_Marius_1997 a răspuns (pentru RAY):

Pai eu ce am spus ma in ultimul comentariu in ghilimele, nu ma refeream la tine.