| GulubuntzBudulush a întrebat:

Caut traducatori din mai multe limbii dar care sa faca traduceri gratis sau aproape asa.

5 răspunsuri:
| Speed99 a răspuns:

Nimeni nu iti va da un serviciu pe gratis, amice. Nu asa functioneaza realitatea.

| DrGoogle a răspuns:

Totul e pe bani boss...

| feliciamarinela a răspuns:

Buna! Cine cauta traducatori online rapizi pot folosi serviciile oferite de http://www.biroutraduceribucuresti.ro
Eu am fost multumita atat de calitatea traducerii, cat si de rapiditatea cu care mi-a fost trimis documentul inapoi. Multa bafta! ^^