| MarcelinoPanivino00 a întrebat:

Caut urgent vila de inchiriat pentru revelion, in Brasov. Mentionez ca nu doresc link-uri sau site-uri, ci doar daca cineva cunoaste concret.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va asteptam cu drag la pensiunea noastra.Este situata in BV.la Pestera Dimbovicioara, intrarea in Cheile Dimbovicioarei.Pensiunea este f curata, cu mult bun gust, peisajul este de vis si nu in ultimul rind gazdele tinere sivesele.Va asteptam cu surprize traditionale.persoana de contact Gabriela 0745237456

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunati la 0723 427 964 pentru o oferta foarte buna de Revelion in Moeciu de Sus! Multumesc!