| mentholinks a întrebat:

Ce a mai ramas de descoperit? Vreau sa fac o descoperire istorica.

24 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Existenta vietii de dincolo, de dupa moarte.(vorbesc serios, daca o descoperi tu e cea mai mare descoperire a tuturor secolelor

| Celcestietot a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Dovezi există, trebuie doar demonstrată majorității savanților incompetenți. Bine și aceștia știu că există, doar că neagă, iar omul de rând aplaudă ca în comunism, ce să faci rolling on the floor.

| AvalohAlyn a răspuns (pentru Celcestietot):

Imi poti scrie mai multe despre dovezile pe care le stii in legatura cu viata de dincolo pe mesaj privat? Chiar sunt curios.Merci anticipat.

| Celcestietot a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Sigur. Cp!

| sierra1 a răspuns:

Inceacă o privire in oglindă, vezi ce descoperi acolo

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă vrei să faci, fă, nu te lăuda că vrei. Descoperă tot ce a mai rămas. Asta să fie descoperirea ta. Ceva care să folosească la ceva. Acesta să fie criteriul tău.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Parcul meu auto (barn find smug ).
Dar peste vreo 80 de ani, ca acum e doar fier vechi.

| Simpatic a răspuns:

Masina timpuluiwinking

| SilentRain a răspuns:

Găsește-l pe Dumnezeu
Aparent toți il cunosc dar nu la văzut nimeni

| Celcestietot a răspuns (pentru SilentRain):

Aaa, Moise nu l-a vazut, nu?

| mentholinks explică (pentru Celcestietot):

I-a vazut doar spatele.

| mentholinks explică (pentru SilentRain):

Poate imi zici tu unde se ascunde.

| Celcestietot a răspuns (pentru mentholinks):

Corect, asa scrie in Biblie, dar ar putea reprezenta ceva metaforic.

| SilentRain a răspuns (pentru Celcestietot):

Ai apucat tu sa vorbești personal cu Moise? Daca da, vreau si eu numărul lui de telefon

| SilentRain a răspuns (pentru mentholinks):

La mine in dulap, shhh sa nu mai zici la nimeni

| Celcestietot a răspuns (pentru SilentRain):

Imi pare rau, dar noi crestinii adevarati ai timpului comunicam telepatic, nu cu ajutorul telefoanelor.

| SilentRain a răspuns (pentru Celcestietot):

Dă-mi si mie un sms telepatic, si o sa cred vrajeala asta creștină

| Celcestietot a răspuns (pentru SilentRain):

Acest tip de comunicare se realizeaza doar intre membrii uniunii, sry sad

| SilentRain a răspuns (pentru Celcestietot):

V-R-A-J-E-A-L-A
Daca ești in rețea la Orange poți sa suni si in afara rețele gen Vodafone, cosmote...
Dar nu poți pentru ca nu exista comunicație telepatic, doar daca ai luat o mână de laxative cu Coca-Cola

| Celcestietot a răspuns (pentru SilentRain):

Nah, metodele noastre nu se compara cu a celor destinate publicului laughing.

| SilentRain a răspuns (pentru Celcestietot):

Miniti! Vezi ca ajungi in iad

| Celcestietot a răspuns (pentru SilentRain):

Eu credeam ca deja traiesc in el.

| PainTech a răspuns:

Daca descoperi tot ce mai a rămas de descoperit cred că ar fi o descoperire istorică. Deci nu te putem ajuta, pentru că astfel ți-am fura descoperirea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa descoperi leacul pentru cancer. Mai sunt alte boli precum poliomelita, diabet, sida, astm si altele. Cerceteaza si gaseste leacuri. Umanitatea iti va multumi.