| anonim_4396 a întrebat:

Ce actori sau cantareti romani va plac?

26 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Din păcate nu mai sunt în viață, Ovidiu Iuliu Moldovan și Dan Spătaru.
Pa, pa.

| BRG a răspuns:

Sărut mîna actorii mai vechi cum ar fi Toma Caragiu, Dem, Florin Piersic, Stela și Arșinel, Nae și Vasile, iar dintre cei mai tineri actorii din serialul trăsniții, iar cîntăreți următorii, Gabriel Cotabiță, Gabriel Dorobanțu, Gică Petrescu, Mădălina Manole, Holograf, Compact, Ducu Bertzi, Pepe și latin express, Stela Enache și Florin Bogardo. Etc. Dar ție care î-ți plac?

| Alisa a răspuns:

Actori: Stela si Arsinel
Cantareti: Andra, Holograf, 3SudEst, Elena, Alex, Dj Project.

| matchpoint a răspuns:

Buna ziua, eu sunt mare fan Madalina Manole. Tare mult imi plac piesele ei. Cat despre actori. Prea putine filme romanesti am vazut. Rusine sa-mi fie. Oricum Liceeni e unul din filmele mele preferate. Pa

| elamit a răspuns:

Florin piersic senior si cantareti inna si anda adam

| liveincolors a răspuns:

Cantareti: Andra, Nico, Mihai Traistariu
actori: Rodica Popescu Bitanescu, Stela Popescu, Arsinel, Gheorghe Dinica (Dumnezeu sa-l ierte!), Papadopol si Diana Dumitrescu.

| camelia1812 a răspuns:

Andra are o voce:X:X

apoi imi placea anda adam dar acum o imita pe lady gaga si ...sincer nu-mi place

apoi mai imi place inna:X cristina rus:X paula seling:X

actori nu prea:Sbig grin

| coddy24 a răspuns:

Ian rainburg, ion suruceanu, clasicii big grin si cativa din prezenttongue

| rebela a răspuns:

Andreea Balan imi place cel mai mult e super cum canta

| SweetPrinces a răspuns:

Imi place foarte mult cum canta Andra, imi place N & D ca baiatu seamana foarte mult cu iubitul meu parca ar fi clona lui, sunt mai multi cantareti care imi plac Actori sincer nici unu:p

| Zmeura a răspuns:

Pai imi place smyle, alex, andra etc

| LaySsa27 a răspuns:

Cantarete:Andra, Elena, Inna
Actori: Mihai Bendeac

| smileyface a răspuns:

Imi plac Amza Pellea si Dem Radulescu. Poti vedea mai multe cu ei aici:
http://www.peteava.ro/canal-188/artisti-romani

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Marcel Iures, daaa!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Adela Popescu, Andra, Andreea Balan, Holograf, Denisa...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dan Balanwinking. Tie?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Adrian Despot, Tudor Chirila.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bitza, Guess Who, iar la actori l-as mentiona pe Denis Stefan, pentru aspectul fizic big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Canuflajsi yolo

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Andra

| ScottEuclid a răspuns:

Buna!
Imi plac mai multi actori si cantareti dar printre primii sunt:
Actori: Pavel Bartos, Florin Piersic Senior etc.
Cantareti: Smiley, Inna, Guess Who, Mandinga etc.
Cantareti straini: Sasha Lopez, Shakira etc.

| Magnum44 a răspuns:

Cantareti: Sisu, Bug Mafia, Parazitii.

| lore_5794 a răspuns:

Rihanna, shakira, beyonce, cheryl cole etc;-)

| lore_5794 a răspuns:

Romani nu prea imi plac

| venganza a răspuns:

Dan balan si razvan fodor sunt cei mai frumosi