| anonim_4396 a întrebat:

Ce adjectiv a/ti da fiecarui user care il cunoasteti? A fost o intrebare asemanatoare de recent dar era ce cuvant va reprezinta. Dar nu ce crede o persoana despre restul. Exemplu " >Cutarica prost, frumos, inteligent, sexist etc etc. Eu am dat mai multe exemple dar daca raspundeti as vrea sa scrieti doar unul. Unul care credeti voi ca reprezinta acea persoana.

PS. acum am vazut intrebarea lui Arsenal laughing. SOarta

Răspuns Câştigător
| syd2 a răspuns:

Syd - Divin
Jwoww - Epileptica
Endoryus - sisimus.(greu de inteles stiu )
speed99 - poza urata de profil
yasmin - poza urata de profil
drimero - arseAnalesc + poza urata de profil
ray - poza urata de profil
si la restul pe care nu i-am mentionat sau au poza urata de profil sau nu-i cunosc. Dap judec carte dupa coperta caci cu dzisu și Dmitriu Cantemiriu laughing : Că nu se află trebuință de a să se bagiu cu capu unde s-a lasa vaca cele din lăuntru c-apoiu îți daiu seama că pute.
Cred cu cinste că merit funda pentru originalitate si stil rolling on the floor rolling on the floor

| RAY a răspuns (pentru syd2):

Nu e poza de profil e un mesaj, daca il intelegi ai multe de castigat

51 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Endoryus: Aristocrat (doar că fără bani și privilegii, doar cu comportament de nobil - adică om de caracter și cu principii clare care știe ce are de făcut și când, care nu dă nimic gratuit)

| whatevernvm a răspuns:

Tu: sentimentalist (rad)
Ray: un om in cautarea fericirii in doi (nu am un cuvant pentru asta)
drimmero: cuceritorul
doub: jmeckerie
bacemi: ganditor
golden: femeia fatala
flori: (m-a marcat, imi pare rau, trebuia sa o mentionez dar nu exista doar un adjectiv pentru ea, asa ca numele e suficient)

ma mai gandesc dupa ce termin tigara

| anonim_4396 explică (pentru whatevernvm):

E bine ca stii doar tu de ce razi laughing

| whatevernvm a răspuns (pentru anonim_4396):

Si tu stii de ce rad, deci e bine

| anonim_4396 explică (pentru whatevernvm):

Nu trebuia sa ma dai de gol blondo.

| whatevernvm a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu te-am dat, stai linistit sad

| whatevernvm a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar raspunde-ti si singur la intrebare, chiar sunt curioasa

| Doub a răspuns (pentru whatevernvm):

Te-am invatat bine, viata

| Speed99 a răspuns:

Tu - calculat.
GoldenZenith - prea buna, chiar si cu cei care nu merita, mai ales cu mine - nu merit eu asta.
Drimmero - secretos.
Ray - babe. *pup pup*
Bacemi - d-ala intelectual.
Yasmin - o comoara de fata.
Eu - superior tuturor, dupa cum am mai spus.
9octombrie - superioară tuturor.

Cu siguranta am mai uitat pe cativa, meh.

| Habbsha a răspuns (pentru Speed99):

Ți-am zis să nu mai fumezi leuștean...

| Speed99 a răspuns (pentru Habbsha):

Incredibil frate, imediat cum ii fac un compliment in public "fumez leuștean". Ofof.

| Habbsha a răspuns (pentru Speed99):

Dacă faci un compliment, măcar să fie unul real. Și nu mai ofta, dacă nu-ți convine de mine, dă divorț și du-te la Ray.

| GoldenZenith a răspuns (pentru Habbsha):

V-ați și căsătorit și nu m-ați chemat? Va reneg pe amândoi! crying

| Speed99 a răspuns (pentru Habbsha):

Dar ti-am spus ca in ochii mei, asa esti, deci complimentul e cat se poate de real, din perspectiva mea. puppy dog eyes

Ray ramane amant, nu scapi tu de mine atat de usor.

| Habbsha a răspuns (pentru GoldenZenith):

Da, dar tu să nu faci așa. Chiar vreau să vă fiu nașă, ție și lu drimmero happy

| GoldenZenith a răspuns (pentru Speed99):

Ce eram eu cu Drimmi, dar ce sunteți voi, mai copii. day dreaming va iubesc!

| GoldenZenith a răspuns (pentru Habbsha):

A expirat treaba. Am divorțat înainte de nuntă.

| Habbsha a răspuns (pentru GoldenZenith):

Neah, nu mai scapi tu de drimmero. L-a tâmpit de tot dragostea și aproape că nu-l mai recunoaște nimeni laughing
Ce i-ai făcut mă fată, ce?

| GoldenZenith a răspuns (pentru Habbsha):

Octy, sincer, habar nu am! Dar nu mai sta treaba ca înainte. No, asta e thinking Ii trece.

| Drimmero a răspuns (pentru Habbsha):

Vraji, vraji, vraji!

Diavolito,, ce curioasa esti tu de fel ))))

| RAY a răspuns:

Voi da spam, intrebarea fiind acelasi ca a lui drimmero
Golden = o fata sincera, inteligenta, serioasa, simtul umorului, rationala Raniaa = o fata inteligenta, serioasa, sincera, AnoAnonima0 = o fata inteligenta, sincera, drimmero = esti un baiat ok, serios, sincer, ai o latura spre credinte in fantezii dar asta e si o iubire mare pentru arsenal, isi este frica de iubire, resposabilitati, Anonymity = o fata cu o gandire libera, o minte deschisa, o minte rationala Endoryus = o persoana rationala, matur Nemessys= rational, andreia67= rationala, o minte deschisa 8lumea = o fata ok, faramantia= i plac filmele mult, algator =ok, nozen=ok pixxie 93= o fata ok, deniisaanicoleta =matura pentru varsta ei, Zaygon= un tip rational, MihaelaDar= o smechera, Fatamuntilor = o doamna ok, cu mici frustrari si complexe la adresa regulamentului TPU, admin nu poate sa verifice fiecare user, whatevernvm = ne iubim in secret, o fata foarte comica, rationala Jwoww= o fata ok, cateodata trebuie facute sacrifici ca sa uitam urmele trecutului Kaℓi = o fata ok, floresdemayo = imi place ca e glumeata, natalia2014= mici frustrari, complexe in rest e o fata rationala, comica Diamond212 = e o smechera din Iasi, asa zambet nu am vazut in viata mea 10BLUEGIRL10= o fata ok, imi placea cand ne datea a doua sansa la toti, mereu cand vedeam asta ma uitam in jur sunt inchis cumva?, flasneta = o smechera care e obsedata de mine,zoey = o fata sincera,serioasa, amuzanta

| whatevernvm a răspuns (pentru RAY):

Ne iubim, nebunule

| RAY a răspuns (pentru whatevernvm):

Nu acum nebuno ca trebuie sa faci mancare si curatenie in casa, tot la tigara esti de azi dimineata

| Raniaa a răspuns (pentru RAY):

Mulțumesc Ray happy

| RAY a răspuns (pentru Raniaa):

Npc

| Drimmero a răspuns:

Hai ca am eu onoarea sa incep!

Tu- Esti un dubios( glumesc), ba... sa stii ca inainte te judecam ca fiind un om aiurea, dar tot tastand si cu tine am realizat ca nu esti chiar asa un om aiurea, incetul cu incetul esti de treaba.
Ray-E dementul site-ului, om de nadejde, pare el incapatanat, dar nu e om rau deloc, chiar are bun simt si m-a ajutat cand am avut nevoie cu cate ceva.
GoldenZenith-Nu are rost sa o descriu, cuvintele nu-si au rostul, e m,,i,,n,,u,, n,, a,, t,, a
Xelon-Baiat de treaba, cu simtul umorului
Eu-Modest
Diamond-Sensibila
Speed-Insistent
9Octobmrie-Fata de gasca
Grey- Un 'diavol rosu' plangacios

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Teapa, esti al 2 laughing.

| Drimmero a răspuns (pentru Drimmero):

Mereu o uit pe Flasneta,, eu i-as da adjectivul de loiala a Get's Bet-ului.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Al 2-lea ca raspuns, dar am pus intrebarea primul, vad ca deja sunt 3 intrebari cu acelasi tip de raspuns, 3 care au gandit la fel.

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

PRosti, da multi. Care e al 3? laughing

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

E de fapt o a'3-a'

| Speed99 a răspuns (pentru Drimmero):

"Speed-Insistent
9Octombrie-De Gasca"

Esti sigur ca nu ai inversat afirmatiile alea doua, cumva? Daca pana si eu sunt insistent, si 9octombrie nu e, mă dau batut, măi.

| Drimmero a răspuns (pentru Speed99):

Voi 2 sigur n-ati fost facuti din aceeasi parinti? Parca prea infratiti pareti p-aici.

| Speed99 a răspuns (pentru Drimmero):

"Infrățiți"

*hah, e bine - nu banuiesti nimic.hee hee*

| Drimmero a răspuns (pentru Speed99):

E ceva de banuit cu tine?

| anonim_4396 explică (pentru Speed99):

Opa opa. Idile de dragoste si nu stiam?

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Aia ma gandeam si eu laughing

| Speed99 a răspuns (pentru Drimmero):

Nu, nu e absolut nimic de banuit cu mine. 9octombrie, pft, cine mai e si aia? N-o cunosc, n-am vazut-o niciodata pe aici.

| Speed99 a răspuns (pentru anonim_4396):

"Idile de dragoste", pft; n-ai citit bine, Endo? Suntem "infrățiți". "ÎNFRĂȚIȚI".

| GoldenZenith a răspuns (pentru Speed99):

Eu am recunoscut. Tu, când?

| Speed99 a răspuns (pentru GoldenZenith):

Dar nu e evident deja? Vrei sa iti pun notita in pupitru ca sa ne intalnim pe holul scolii, sa-ti recunosc evidentul? Cum facem?

| GoldenZenith a răspuns (pentru Speed99):

Casa de piatra!

| mentholinks a răspuns:

Pentru mine pareti toti la fel. Nu iese nimeni cu nimic in evidenta. Deci banal.

| GoldenZenith a răspuns:

Tu- naspet
Ray- inteligent
Speed99- una dintre cele mai amuzante persoane pe care le cunosc
9octombrie- adorabila
Xelon - amuzant
Whatevernvm- gagicuța amuzanta
Schoko- sexy
Flașnetă- dinamita

Nu știu despre cine sa mai zic.

| Habbsha a răspuns (pentru GoldenZenith):

Pup, gărgărițăăă kiss

| syd a răspuns:

Syd: inteligent, profetic, de treaba, astral, potent, transcendent, iluminat, scindat, destept, eufemistic, parabolic

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Na,acu' trebuie sa dau adjective moca.
Da' mie, cine si ce imi da?
Tu meriti o locutiune adjectivala-"om fara teama si prihana".happy

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

TIe ti s/a pus pata nu gluma laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

.din câte am învățat eu despre tine aici pe acest site minunat, cu oameni minunați, în cei peste 2 ani extraordinari, fără să îi pierd dejaba... onest, chibzuit, descurcăreț, dăștept, sarcastic, realist, amuzant, educat, hotărât, organizat, ordonat, e doar ce știu eu despre tine, ceea ce am văzut prin răspunsurile tale, acum tu știi cel mai bine, dacă te regăsești în ele.