| Neverplayer a întrebat:

Ce ai alege bani, femei, sau inteligenta?

19 răspunsuri:
| Andrada003 a răspuns:

Eu as alege inteligenta. Daca ai inteligenta ai si bani!

| ROB3RT89 a răspuns:

Pai daca ai ceva mai multa inteligenta, poti face bani si ai si femei! Cu bani poti sa "cumperi" femeile, dar intelegenta nu...

| floripufi a răspuns:

Eu as alege inteligenta. Daca ai inteligenta ai si bani.Eu asta as alege nu stiu poate altii ar alege femei s-au bani deoarece pentru unii sunt foarte valorisi banii intr-adevar sunt dar trebuie sa muncesti pentru ei

| iEmonel a răspuns:

Bani am, femei am, inteligenta am. Nu mai e nici o optiune? straight face

| AmelyRain a răspuns (pentru iEmonel):

Nu stiu de ce am impresia ca esti un baiat gras cu multe cosuri si fara viata sociala...

| iEmonel a răspuns:

Ce rezolvati cu inteligenta ma?laughing Se vede ca duceti lipsa de ea.

| ღdeeღ a răspuns:

Inteligenta

| Neverplayer explică:

Nu stiu de ce cred ca te inseli.

| Neverplayer explică:

Ma crezi un gras cu cosuri si fara viata sociala? Dar nu crezi ca acest raspuns este cam neadecvat acestei categori?

| AmelyRain a răspuns (pentru Neverplayer):

Raspunsul nu era pentru tine si nici pentru intrebarea ta, scuza-ma, era pentru iemonel.happy
Ca si raspuns, as alege, evident, inteligenta.

| Davidoaia a răspuns:

Inteligenta clar laughing daca o ai, le ai si pe restulwinking

| someonelikeu a răspuns:

Inteligenta

| EmoBoy48 a răspuns:

Asta e o intrebare stupida!