| milkie a întrebat:

Ce ai face daca ai fi rege/regina?

44 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna happy
Sunt deja o "regina".
Am un rege care ma iubeste de peste 27 de ani, am un print si o printesa..deci sunt regina in buna regula happy
Daca as avea acesta titulatura, as face sa dispara ura/minciuna as investi mult in scoli si spitale happy
Poate nu acesta este raspunsul pe care il astepti, dar eu, cam asta as face.
O seara buna happy

| RAY a răspuns:

As porni la razboi ucigand oamenii nevinovati pentru a avea mai mult pamanturii, asta am facut mereu noi homos sapiens

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce face orice rege/regina m as imbraca frumos si as sta intr un castel

| Drimmero a răspuns:

As regla multe lucruri de care sunt deranjat!

| milkie explică (pentru Drimmero):

Ce te deranjeaza?

| Drimmero a răspuns (pentru milkie):

Multe lucruri, printre care, Coruptia!

| R0R0 a răspuns:

Oh, multe.
Cred ca mi-as lua un rege si am stapani impreuna un regat.

| Drimmero a răspuns (pentru R0R0):

''mi-as lua un rege'' Bwuahahaharolling on the floor))), ai zis-o de parca ai fi spus :'' mi-as lua un animal de companie''!

| R0R0 a răspuns (pentru Drimmero):

laughing
Nu chiar.Sa nu exageram.

| Drimmero a răspuns (pentru R0R0):

Da!

| R0R0 a răspuns (pentru Drimmero):

batting eyelashes

| Drimmero a răspuns (pentru R0R0):

Ti-ai pus inima la avatar, era frumos sa scrie Arsenal pe ea! Culoarea rosie este culoarea lui Arsenal!smug

| R0R0 a răspuns (pentru Drimmero):

laughing laughing
Tu vezi fotbal si in avatar -ul meu.

| Drimmero a răspuns (pentru R0R0):

Este ceva rau in asta? Este bine ca macar disting culoarea rosie si nu o confund cu cea verde, altfel eram daltonist!

| R0R0 a răspuns (pentru Drimmero):

Atunci sa ne bucuram ca nu esti daltonist.
Oricum nu cred ca o sa imi pun la avatar inima verde. laughing

| Drimmero a răspuns (pentru R0R0):

Http://i66.tinypic.com/auxfdi.jpg Pune-ti imaginea asta la avatar, e cu dedicatie=))))! Sa ne bucuram ca suntem sanatosi!

| R0R0 a răspuns (pentru Drimmero):

Cu o conditie.
Ti-o pui si tu laughing
Sa nu fiu singura.

| Drimmero a răspuns (pentru R0R0):

Imi place mai mult avatarul asta, e mai artistic. Vrei neaparat sa-l pun si eu?

| R0R0 a răspuns (pentru Drimmero):

Da! laughing
O faci sau nu?

| Drimmero a răspuns (pentru R0R0):

Haida!

| R0R0 a răspuns (pentru Drimmero):

OK!

| R0R0 a răspuns (pentru Drimmero):

Deci, eu sunt gata!batting eyelashes

| Drimmero a răspuns (pentru R0R0):

Am pus alta poza, dar cu acelasi mesaj!

| R0R0 a răspuns (pentru Drimmero):

laughing
Alegerea ta.

| Drimmero a răspuns (pentru R0R0):

Misto poza de la avatarul tau!smug

| DoarBogdan a răspuns (pentru R0R0):

laughing

| R0R0 a răspuns (pentru Drimmero):

Vai,mersi.Nu stiam ca o sa iti placa.
Mie imi placea mai mult pumnul.

| R0R0 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Iti place avatarul meu?batting eyelashes

| Drimmero a răspuns (pentru R0R0):

Pana si Bin Laden ar fi fost mandru de avatarul tau, era suporterul Arsenalului.rolling on the floor)

| R0R0 a răspuns (pentru Drimmero):

laughing
Pacat ca nu il vede. rolling on the floor

| Drimmero a răspuns (pentru R0R0):

Chiar ca!

| DoarBogdan a răspuns (pentru R0R0):

Nu prea sunt sigur happy nu prea sunt microbist. Poate suna ciudat.

| R0R0 a răspuns (pentru Drimmero):

laughing.

| R0R0 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Crezi ca eu sunt?
laughing

| Drimmero a răspuns (pentru R0R0):

De regula, microbist te nasti, nu devii, acum nu stiu daca ai vreo pasiune ascunsa!

| R0R0 a răspuns (pentru Drimmero):

Am, dar nu fotbalul.

| Drimmero a răspuns (pentru R0R0):

E ok.

| R0R0 a răspuns (pentru Drimmero):

batting eyelashes.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

As trai ca nesimtitu pe banii publici, in principiu asta fac regii, nu?

| syd2 a răspuns:

As cotropi alte state pana la un nivel in care tara mea ar fi una indestructibila, SAAU, as lasa drecului tara si m-as duce undeva departe cu regina mea.

| alexandrualind a răspuns:

Eu as face doar bine.Cel mai mult as pedepsi pe oamenii care corup cu moartea si as creste veniturile si is micsora preturiile.In tara mea toti ar fi cinstiti!

| DonaldTrump a răspuns:

As cotropi alte popoare, dupa mi-as face vasali, intemeiez o mareata noua dinastie si m-ar incorona imparat papa. In principiu as fi o mana de fier.

| Năstasă_Iulian_1993 a răspuns:

I-as trage in teapa pe aia care merita

| Lungu_Alexandru_1990 a răspuns:

Daca as fi rege sau regina as conduce o tara cu intelepciune!