| kagome_8372 a întrebat:

Ce ai face pentru a putea imbunatati situatia in care Romania se afla?

2 răspunsuri:
| valy a răspuns:

Poi m-as face un fel de killer si as incepe cu care mai de care.basescu,boc, si toti nenorocitii astia care ne fura si nu le mai ajunge. dupa aia m-as face un fel de robin hood si as fura de la cei prea bogati si care au facut averea necinstita si as da saracilor.si multe multe altele. din pacate din pozitia in care ma aflu nu am cum sa fac nimic din ce mi-as dorisad

| Rukhsandra a răspuns:

De ce trebuie sa imbunatatesc eu romania?! eu una nu vreau...mai bine plec ca sa nu se mai chinuie romania cu mine big grin
chiar nu vrea sa devin "salvatoarea" romanie deoarece imi pierd timpul degeaba
eu nu pot sa schimb mentalitate a 23 de mil de romani ...sau cati sunt...
mai bine las romania asa cum e acum... un circ ...sifac haz de necaz si plec intr-o tara mai normala cu oameni mai civilizati
asta e doar parerea mea