| PeeWee96 a întrebat:

Ce ai prefera?
Să ai tot ce îți dorești "bani, femei, mașini un job dar să fii singur sufletește sau să ai doar strictul necesar material vorbind și să ai lângă tine pe cineva drag ție?

9 răspunsuri:
| Iote a răspuns:

Daca ai alaturi pe cineva drag, ai totul. Indiferent ca traiesti de azi pe maine sau ai si "bani, femei..."
Un job est necesar in orice conditii.

| gogu220 a răspuns:

Acum depinde şi de vârstă. De la 17 până pe la 23 e mai bine prima variantă, că după ce vin copii...

| mgtow a răspuns:

Imi ajung banii, masina & o artificiala care arata cum vreau eu

| RAY a răspuns:

Strictul necesar material vorbind și să ai lângă tine pe cineva drag ție

| FreddieM a răspuns:

Daca esti bun nu ai probleme sa gasesti un job ok, mai dificil e sa gasesti femeia potrivita

| Raizing a răspuns:

Ai tot ce-ti doresti -si- esti singur? Este o Gigantica Aberatielaughing

| Tataru_Ionut_2001 a răspuns:

Strictul necesar, ce conteaza banii cand ai pe cineva drag alaturi

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu pot sa raspund laughing

| eckblume a răspuns:

A doua varianta. Nu sunt superficiala. Muncesc cu drag si am strictul necesar.