| Pandicorn123 a întrebat:

Ce ai vrea sa te faci cand vei fi mare? Vreau cat mai multe raspunsuri posibile si neposibile. Poate si o funda cine stie.Depinde kate raspunsuri sunt daca sunt foarte multe funda daca is putine fara funda...cred

Răspuns Câştigător
| MyFirstLove a răspuns:

Pai. cam toti visam sa devenim oamenii cu banii. dar nu toti vor ajunge asa. Sincer sa-ti zic nu sunt sigura ce vreau sa devin de fapt orice numai sa nu primesc ordine. Cand eram mica am vazut de 1 Dec la tv militari si chesti, am zis gata ma fac militara laughing [eram mica]. am mai crescut am vazut-o pe Andreea Esca la Protv si am auzit cat salar are :O am zis gata ma fac prezentatoare de stiri straight face nici cu asta nu m-o tinut mult, ascultam Oops-Asia-3Sud est care erau atunci in voga gata mi s-a pus pata cantareata ma fac happy si am mai avut mai multe laughing dar ce conteaza acum e ca vreau sa imi fac un viitor si sa ma duc la munca cu drag nu din obligatie happy

11 răspunsuri:
| tabittha a răspuns:

Posibil:Orice in afara de ce-i imposibil
Imposibil: Presedinte, politician(pentru ca nu pot sa mint la nivelul artei lor), marinar, pilot de avion(stau prost cu directia), Politist(stiu sa scriu corect gramatical lb romana), cascador(nu reau sa mor degraba)etc...

| d33utza003 a răspuns:

De ce nu dai u un search pe google?

| Pedala a răspuns:

Sa car dulapuri.

| JasonMcCann a răspuns:

Imposibil: Basescu(nu exista mai prost decat el)
posibil:cantareata,actrita,avocata,notara,judecator,secretara,profesoara, translator, ce vrei tu

| sillvana a răspuns:

Eu vreau sa lucrez la antiterorism in america.[posibil] printesa adevarata[neposibil]

| gigel68 a răspuns (pentru sillvana):

Ce serviciu? america are 50 de mii de servicii secrete. cred ca te-ai gandit la cia sau dhs, dar pentru astea trebuie sa fii cetatean american. asa ca mai bine tai anti din fata terorismului si inlocuiesti america cu Romania. dupa aia am putea lucra impreuna.

| shadow72 a răspuns:

Matafutist

| gigel68 a răspuns:

Interlop sau vames.

| Eufourikul a răspuns:

Stii vorba aia de as fii pentru o zi presedinte v-as amaneta pe toti si nu m-ati prinde! sau daca eram ginecolog va controlam cu sticla-n bot...praaaaaaaaaaa

| sebastian1999 a răspuns:

Neposibil:calator in timp
posibil:medic, inginer, patron la o firma...mersi pentru vizualizare.

| ColorfulBubbleGum a răspuns:

Posibilebig grinoctor,Translator
Imposibile:Cantareata.laughing