| SnowKat a întrebat:

Ce ai vrea tu sa schimbi din trecutul tau?
Daca nu vrei sa schimbi nimic, ai vrea sa stii ce urmeaza?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu as vrea sa schimb nimic din trecut pentru ca ar influenta prezentul. Iar prezentul e atat de perfect impreuna cu o persoana foarte speciala pentru mine. ^^

Nu as vrea sa stiu ce urmeaza pentru ca nu as mai face nimic natural, nu as mai fi spontana si nu ar mai avea nici un farmec pentru mine. Prefer sa aflu din mers.

Dar tu?

| SnowKat explică (pentru anonim_4396):

Sincer nu as vrea sa schimb nimic din trecutul meu pentru ca asa am devenit cine sunt eu astazi.
Si viitorul meu prefer sa fie un intreg mister fiind mai palpitant big grin

6 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

Nimic. Tot ce am făcut m-a adus in prezent. Nu sunt super incantata de el, insa reușesc sa ma bucur de momentele frumoase. (sau ma rog, incerc)
Si nu, nu as vrea sa stiu ce urmează. Merg pe principiul "carpe diem".

| oglindasultanului a răspuns:

Imaginea sociala/profesionala. Mereu se repeta "destinul".

| Marian1001 a răspuns:

As vrea mai mult sa schimb trecutul decat sa aflu viitorul

| GodSmokeWeed a răspuns:

Aş vrea să ştiu ce urmează ca să mă pot feri de probleme. laughing

| lorendorevelyn a răspuns:

As vrea sa schim ziua in care m-am lasat de balet si de pictura si as merge la scoala de arte si sa invat sa cant la un instrument