| Ana a întrebat:

Ce alegeti: calculator sau laptop, dc ?

6 răspunsuri:
| costymaximus a răspuns:

Calculator, deoarece peste cativa ani il poti upgrada foarte usor la cerintele din timpul acela, laptopul este mai greu de upgradat si cu costuri mai mari.Asa nu mai e necesar sa-ti schimbi desktopul la cativa ani.

| HBK a răspuns:

Laptop ca e mult mai practic pentru persoana care calatoreste mult si nu numai.

| Bii26 a răspuns:

Laptop, avand un servici...stresant,mai am si eu nevoie de informatii in sedinte iar calculatorul nu imi permite asta.

| ForbiddenLove a răspuns:

As alege laptop. e mult mai practic si totusi nu la fel de bun ca calculatorul.de ex un calculator de 20 de milioane e mult mai bun fata de un laptop la acelasi pret... dar pana la urma cui ii trebuie un calculator care este foarte bun dar sta acasa pe birou in loc sa ai un laptop care poti sa il iei cu tine si sa il folosesti cand ai nevoie nu doar in momentele cand esti acasa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Calculator. Cand stau la laptop, trebuie sa ma inting in pat si daca nu gasesc ce face, ori adorm ori il inchid.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...calc. cand sunt acasa si laptop cand sunt plecata big grin deci aman2 da mai mult as opta pentru calculator happy