| Doarunaltutilizator a întrebat:

Ce alegeti?
Wolsfagen
Porsche
BMW
Mercedes
Audi
Skoda
Opel
Ford
Fiat sau Dacia?

Răspuns Câştigător
| rijkaard a răspuns:

Fordul intotdeauna caci daca henry ford a creat primul motor orice novice isi da seama ca e cel mai bun motor si implicit cea mai buna masina

| Doarunaltutilizator explică (pentru rijkaard):

Si eu as alege Fordul, e una din masinile mele preferate.

9 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Înainte am avut un Opel, nu ma innebunesc după această marcă, deși soțului meu prefera căci mașinile mici consumă foarte puțin. Acum avem un Audi și asta e preferata mea. Pe langa ea mai îmi plac Volkswagen și Chryslerul este printre favoritele mele.

| rijkaard a răspuns (pentru MihaelaDart):

Da motoarele germane sunt de calitate dar volvo suedez intrece pe volkswagen din pacate ce e bun nemtesc e audi mercedes si bmw dar bmw a cam scazut calitatea in ultima vreme

| MihaelaDart a răspuns (pentru rijkaard):

Știi care îi vorba neamțului referitor la Volkswagen? Mașina săracului. Orice fi bune Volvo deși nu toată lumea își permite, cele menționate au fost catalogate calitate-pret pentru orice om modest care își poate permite.

| rijkaard a răspuns (pentru MihaelaDart):

Stii vorba neamtului despre Opel? masina mosneagului daca nu crezi informeaza-te

| Kaℓi a răspuns:

Volkswagen se scrie, Volk=popor, Wagen=masina. Si nu-mi place, prea multe probleme tehnice.
Prefer Citroen sau Skoda.

| RAY a răspuns:

Wolsfagen

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Depinde cati bani am, si ce idei mi-au mai venit.
Am un Opel cumparat la pret de bicicleta de care sunt multumit, o Dacie de care sunt atasat, si intentionez sa cumpar un Ford Focus de 2000-2500euro. Sau un Opel Astra.
Fara VulksWagin, ca ma p! s pe ele.

| AdinaanidA a răspuns:

Toyota laughing