| rallulollipop a întrebat:

Ce animeuri bune ati mai vazut? Am cam ramas in pana de idei... Si inca o intrebare, preferati sa va uitati la un anime sau sa cititi manga?happy

4 răspunsuri:
| Miauti a răspuns:

Manga!

Anime m-am plitisit de ele deoarece incep sa se copieze genurile, asta nu inseamna ca nu ma uit, doar ca din 100 de animeuri din top ma uit la 2-4 max

http://miauti.blogspot.com/

| TheBloodyRoses a răspuns:

Pai mie personal imi place mai mult sa ma uit la anime-uri dar si manga-urile sunt si ele interesante.
Si acum anime-uri : Beelzebub; Death note; Ghost stories; Gosick; Lover complex; Innuyasha; Kaichou wa maid-sama; Kaze no stigma; Romeo & juliet; Rosario+vampire; Tokyo mew mew si Vampire knight Guilty.

| mattdemon a răspuns:

Eu prefer manga deorece e o varietate mult mai mare fata de anime si episoadele manga apar inaintea anime

| manuartist a răspuns:

Sa ma uit la un animeu