| anonim_4396 a întrebat:

Ce anume e mai bine pentru facultatea online? Laptop sau tableta?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Laptop clar.

| oglindasultanului a răspuns:

Sa te descurci tu cu tastatura si memoria.

| mastadont a răspuns:

Clar laptop. E mult mai ușor să lucrezi de pe el, are putere mai mare de procesare și multe programe cu care ai putea fi nevoit să lucrezi sunt doar pentru windows. Tableta e bună dacă ai de luat doar notițe în rest o să te cam lase dacă ai de lucrat cu programe care consumă multe resurse.

| anonim_4396 explică (pentru mastadont):

Și cam cât costa unul bun? Nu vreau pentru jocuri sau sa fac alte chestii asemănătoare, vreau în general pentru lucru: navigare pe internet, lucru cu programe.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mizez pe laptop.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Laptop. Sau tableta daca iei și tastatura si mouse la ea.