| anonim_4396 a întrebat:

Ce anume nu va place la voi? Poate fi o trasatura morala sau fizica.

11 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Am multe de zis, sunt un auto-critic mai mare decat o fac altii, cred ca cel mai mare defect al meu e incapatanarea. De ordin fizic nu am defecte, atata timp cat pot sa merg, sa vad, sa aud, sa duc o viata normala e perfect, nu ma simt complexat de absolut nimic la corpul meu.

| Catrice a răspuns:

Nimic,sunt perfecțiunea întruchipata.

| Celcestietot a răspuns:

Ca sunt preaperfect.

| SG1995 a răspuns:

Faptul că tind să nu învăț din greșeli și asta îmi afectează relațiile sociale, mai ales cele amoroase.

| mentholinks a răspuns:

Burta nu-mi place.

| Nirvanaaa a răspuns:

Mă stresez prea tare din orice nimic.

| Apokales a răspuns:

E greu cand nu ai defecte. Dar pentru mine e simplu, nu-mi place neseriozitatea. Sunt multe lucruri pe care nu le iau in serios.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

I've tried so hard to tell myself that you're gone
But though you're still with me, I've been alone
https://pastebin.com/t5E5hkE7

| Florin9Florin9 a răspuns:

Îmi fac planuri de învățat/citit pe care le respect doar vreo 10-20%
sad