| Joker3134 a întrebat:

Ce anume vor fetele de la un barbat?

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Stabilitate si familie cam putine - multe vor inversul stii tu

| RAY a răspuns:

Siguranta, asta vor, vor un barbat care sa le asigure de un viitor, conteaza aspectul fizic, situatia sociala, caracterul, depinde si de femeie si de varsta, dar din ce am observat ele au foate multe nesigurante, sunt fricoase asa ca cauta un barbat care e opusul lor

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ce ai tu și nu folosești. E vorba de bărbați.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Sa nu fie pi da thinking

| SilentRain a răspuns:

Dracu stie

| Dorotheea21 a răspuns:

Orice nelamurire ai despre ce vrem si despre natura noastra, il intrebi pe el: https://www.tpu.ro/utilizator/abunjo
:)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

- vrea sa fie observata, de aia poarta haine strampe, se machiază/aranjeaza, dar numai de tipii de care se simte atrasa! Nu și de ceilalti!

- vrea ceva nou, ceva care nu au avut niciodată, dar îl vrea doar până îl are, după ce are acel bărbat nu îl mai vrea ci vrea ceva mai bun, ceva mai diferit decât cel precedent.

- vrea sa fii sincer cu ea și să-i spuni adevărul, dar dacă îi spuni adevărul s-ar putea sa i rănesti sentimentele, așa că vrea să fie mințită, dar în același timp vrea și să-i spui adevărul, că altfel nu poate avea încredere în tine!

- vrea să-i spui la multi ani și să-i oferi un cadou de ziua ei ori de aniversare, deși daca o întrebi dacă dorește ceva neagă și zice că nu-i plac!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să se simtă iubite de ei...iar invers, respect, recunoașterea masculinității.

| Credinoameni a răspuns:

Vor sa stea la o simpla cafea cu un barbat absolut normal, care nu se poarta ca un ciudat, sa nu vrea sa o impresioneze. In principiu, vrea sa se simta in siguranta, si pentru asta nu trebuie sa fi agitat sau stresat când vorbesti cu ea, si vrea sa traiasca multe emotii distincte, sa se simta vie, prin situatii noi provocate de tine. de aceea pune-te pe primul loc si apuca-te de sport, hobby-uri.

| Mmcosmin a răspuns:

Feminitatea si masculinitatea sunt ca polii unui magnet. Definitia feminitatii si a masculinitatii este inca necunoscuta unora si acolo atractia nu are loc, aparand in schimb multe intrebari.
Mai simplu, femeia vrea un mascul si masculul o femeie. Nu poti face nici o modificare in aceasta regula. Nu "BMW" inseamna mascul, cum nici circumferinta bustului sau SUV-ul rosu nu inseamna feminitate.