| RAY a întrebat:

Ce aplicatii penntru android folositi?

Răspuns Câştigător
| R0R0 a răspuns:

Wattpad love struck

| RAY explică (pentru R0R0):

Super si eu, dar nu stiu de ce

| R0R0 a răspuns (pentru RAY):

Cum adica nu stii? laughing

| RAY explică (pentru R0R0):

Pai l-am instalat din curiozitate atat. cateodata mai primesc cate o notificare tea vizitat moartea dar nici un like naspa

| R0R0 a răspuns (pentru RAY):

Adica tu nu citesti pe wattpad?
App : Acolo primesti follow.
Poate si stelute, in cazul in care scrii carti. Dar ma indoiesc ca ai face-o.

| RAY explică (pentru R0R0):

Scuze am gresit eu am aplicatia waplog, am scris o data ceva dar nu stiu nu imi vine cand vreau sa scriu ceva nu imi vine nu stiu, cad sunt relaxat imi vine eu mereu cand ma culc imi imaginez o poveste astfel dorm

| R0R0 a răspuns (pentru RAY):

Eu nu pot adormi asa. Doar daca sunt relaxata si nu ma gandesc la nimic.

12 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wattpad si pinterest cel mai des.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Scrii ceva?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Nu, doar citesc.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Pacat,te-as citi

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Asta pe principiul " timpul e nelimitat "? laughing

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Asta pe principiu ca inainte sa ma insor cu tine sasi citesc povestile tale sa vad daca ne potrivim